Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je piatok 3.7.2020, meniny má Miloslav.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Potrebujete zákazníkov?

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Dajte o sebe vedieť! Ak o Vás nevedia, alebo na Vás nemajú kontakt, nemôžu si od Vás kúpiť tovar alebo alebo využiť Vaše služby. Bez reklamy sa dnes úspešne podnikať nedá. Najlepšou možnosťou pri propagácii Vašej firmy je investovať do reklamy, ktorá je efektívna a ktorá ľudí neobťažuje.


Prečo je reklama v katalógoch firmypuchov.sk efektívna?

1. Reklama, ktorú ľudia sami hľadajú..
2. Lokálne zameranie na Púchov a okolie
3. Skvelý pomer kvality a ceny

 

Reklama, ktorú ľudia sami hľadajú..

Reklama je dnes snáď všade – reklamné tabule a billboardy číhajú vonku takmer na každom rohu, plote alebo stene, reklamné letáky sa sypú na ľudí pri každom otvorení poštovej schránky, o reklame v televízii a rádiu nehovoriac. Ľudia sú z nej často znechutení, obťažuje ich a väčšinou si ju už ani nevšímajú.

Oba naše katalógy firmypuchov.sk (katalóg na webepapierový katalóg) ľudia využívajú práve vtedy, keď niečo hľadajú. Napríklad opravára kúrenia, montáž žalúzii alebo kontakt na obľúbenú reštauráciu. Či už si informáciu nájdu na internete alebo v doma odloženom papierovom katalógu, dostanú sa k nej cielene – práve keď ju potrebujú.

 

Lokálne zameranie na Púchov a okolie

Predstavte si, že Vám tečie voda. Asi najskôr skúsite nájsť inštalatéra z Púchova alebo okolia. Ak nenájdete (alebo bude veľmi drahý), budete hľadať ďalej. Je prirodzené, že ľudia využívajú služby firiem, ktoré sú priamo v meste alebo jeho okolí. To isté platí aj pre kúpu tovaru, výber reštaurácie, atď.

Reklama v katalógoch firmypuchov.sk je cielená lokálne: na obyvateľov a návštevníkov Púchova a okolia. Ponúkate tovar alebo služby v Púchove a okolí? Oslovte ľudí, ktorí sú Vašou cieľovou skupinou.

 

Skvelý pomer kvality a ceny

Reklama Vašej firmy je efektívna, keď za určité náklady osloví čo najviac potencionálnych zákazníkov. Je nevyhnutné, aby akákoľvek reklama priniesla zisk minimálne taký, koľko sme na ňu vynaložili prostriedkov. Ak neprinesie, sú to zbytočne vyhodené peniaze.

Ceny katalógov firmypuchov.sk sú nastavené tak, aby reklama bola efektívna aj pre malé firmy a živnostníkov. Ako sa ľudovo hovorí, za málo peňazí, veľa muziky. Potvrdzujú to mnohí naši zákazníci, ktorí si k nám pravidelne dávajú reklamu už od roku 2007.

Nenechajte si ujsť efektívnu reklamu a DAJTE O SEBE VEDIEŤ!

 

Zistite viac informácií o katalógoch:

 

- KATALÓG NA WEBE (WEBKATALÓG) - informácie pre firmy

- PAPIEROVÝ KATALÓG - informácie pre firmy

- CENNÍK KATALÓGOV [formát PDF]

úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2020 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK