Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je streda 21.8.2019, meniny má Jana.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Ponuka práce v Púchove

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť
Miesto práce: Dvory, 02001 Púchov (pri hoteli Alexandra)
Ponúkaný plat (brutto): fixný plat + podiel z tržieb
Termín nástupu: 03.10.2011
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu, živnosť
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca na projektoch firmypuchov.sk a firmypovazska.sk:

- Starostlivosť o doterajších klientov, oslovovanie nových klientov

- Predaj reklamného priestoru v papierových katalógoch a v internetových portáloch firiem

- Spracovanie objednávok (komunikácia s klientom a grafikom na spracovaní a pripomienkovaní firemných prezentácii)
- Udržiavanie čo najpresnejších a najaktuálnejších databáz firiem
- Rozvoj internetových portálov firiem (spolupráca pri spúšťaní nových funkcií)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti Administratívne a ekonomické znalosti:
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky - Výborné komunikačné zručnosti, zdravá asertivita
- Zodpovedný a dôsledný prístup k pracovným úlohám
- Samostatnosť, flexibilita a chuť pracovať
- Vodičský preukaz typu B výhodou

Niečo o nás

Stručná charakteristika spoločnosti Od roku 2007 vydávame papierové katalógy firiem, ktoré sú zdarma distribuované do domácností a firiem. Prevádzkujeme regionálne portály firiem na webe.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Reklama, propagácia, PR
Informácie o výberovom konaní Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 27.9.2011

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite, prosím, životopis na e-mailovú adresu praca@seba.sk . Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Adresa spoločnosti SEBA.SK, s.r.o.
Štefánikova 828/10
02001 Púchov
Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Šeba, MBA
Tel.: 0907 376797

E-mail: praca@seba.sk

úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2019 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK