Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je piatok 3.7.2020, meniny má Miloslav.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Papierový katalóg (informácie pre firmy)

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Papierový katalóg je vydávaný v náklade až 15 000 ks výtlačkov, ktoré sú zdarma distribuované do domácností, firiem a úradov v celom okrese Púchov. Ide o veľmi efektívny spôsob propagácie, ktorý sa dostane do kontaktu s obrovským množstvom Vašich potencionálnych klientov. Zákazníci si Vás vyhľadajú sami vtedy, keď to potrebujú! Spätná väzba našich partnerov, ktorí sa rozhodli pre umiestnenie prezentácie v papierovom katalógu potvrdzuje, že je to presne cielená a efektívna investícia do reklamy.

papierový katalóg

 

Základné informácie o aktuálnom katalógu 2013

Uzávierka: 30. máj 2013 (alebo obsadenie všetkých strán)

Termín tlače: júl-august 2013

Náklad: 15 000 výtlačkov

Distribúcia: ZDARMA do domácností, firiem a úradov v okrese Púchov

Tlač: ASSA, Púchovská tlačiareň

ONLINE OBJEDNÁVKA


Čo na katalóg hovoria bežní ľudia?

Po celú dobu vydávania katalógu pozorne sledujeme a pýtame sa, čo na náš katalóg hovoria bežní ľudia. Najviac sa im páči, že je tlačený v malom formáte (A6) a že v ňom nájdu firmu či službu práve vtedy, keď ju sami potrebujú. Mnohí v katalógu hľadajú len kontakt na už osvedčenú firmu. Viac ako 80% opýtaných si katalóg necháva až do vydania nového katalógu. Veľká väčšina opýtaných nám povedalo, že si celý katalóg prelistuje po doručení, aby zistili, čo je v regióne nové.

 

Ako bude vyzerať Vaša prezentácia?

Sami si vyberiete farebnosť (čiernobiela alebo farebná) a veľkosť reklamy. Každá strana je rozdelená na 8 častí, tzv. modulov. Môžete si vybrať 1 modul (1/8 strany), 2 moduly (1/4 strany), 4 moduly (1/2 strany) alebo 8 modulov (celá strana).

Prezentácie bývajú umiestnené v katalógu zvyčajne v poradí, akým boli objednané. V prípade záujmu o lepšiu stránku (napr. stránky pod obálkou, na zadnej obálke alebo prvých 11 stránok v katalógu), ponúkame za príplatok takúto možnosť. Tieto stránky nazývame garantované stránky (v prípade Vášho záujmu Vám bude rovnaká stránka prednostne ponúknutá aj na ďalšie vydanie).

 

Prehľadné registre v katalógu

Na konci každého vydania katalógu sa nachádzajú 2 prehľadné registre:

  • podľa názvu firmy (pre ľudí, ktorí hľadajú konkrétnu firmu, najčastejšie kvôli kontaktu)
  • podľa zamerania firmy (pre ľudí, ktorí hľadajú firmu či službu podľa kľúčového slova)

 

Objednávka katalógu

Prezentáciu v katalógu si môžete objednať cez online objednávkový formulár so zľavou 10%, prípadne kontaktujte našu zástupkyňu emailom na info@firmypuchov.sk, alebo telefonicky na 0917 493 888 (p. Mrvová). Rada Vám povie bližšie informácie alebo si s Vami dohodne osobné stretnutie.

 

- Kompletný cenník katalógov [formát PDF]

 

Kam ďalej:

ONLINE OBJEDNÁVKA

úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2020 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK