Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je utorok 4.8.2020, meniny má Dominik, Dominika.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Katalóg na webe (všeobecné informácie)

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Katalóg na internetovom portáli firmypuchov.sk (webkatalóg) obsahuje stovky záznamov o firmách, obchodoch, službách a úradoch nachádzajúcich sa na území okresu Púchov. Sprostredkováva užívateľom, ktoré napomáhajú lepšej orientácií nielen občanom a firmám ale aj návštevníkom mesta.

 

Informácie je možné vyhľadať viacerými spôsobmi:

  1. zadaním kľúčového slova do vyhľadávača ,
  2. pomocou abecendého registra názvov firiem ,
  3. podľa zaradenia firmy do odvetví a kategórií.

 

Zadanie kľúčového slova do vyhľadávača

Zadajte do okienka vyhľadávača na úvodnej strane firmypuchov.sk kľúčové slovo, napríklad pneumatiky, víno, oprava obuvi, exekútorský úrad,... a kliknite na tlačítko “Hľadať”. Môžete použiť aj filter na zobrazovanie záznamov v konkrétnej časti okresu Púchov (Beluša, Lazy pod Makytou, Vydrná a iné).

Príklad: Ak ste sa napríklad rozhodli vymeniť Vaše staré okná za nové a hľadáte dodávateľa, ktorého by ste mohli s požiadavkou osloviť, stačí, ak do vyhľadávača zadáte kľúčové slovo v tomto prípade “okná”, kliknete na “Hľadať” a zobrazí sa Vám zoznam firiem zaoberajúcich sa plastovými oknami. Viac informácií (kontaktné údaje, otváracie hodiny, zobrazenie firmy na mape a iné) sa Vám zobrazí po kliknutí na Vami vybranú firmu.

 

Pomocou abecendého registra názvov firiem

Tento spôsob hľadania je vhodný pre tých, ktorí poznajú názov danej firmy. Po kliknutí na písmeno sa zobrazia všetky firmy, ktorých názov sa začína daným písmenom. Ich zoznam je uvedený pod katalógom a jednotlivými kategóriami.

Príklad: Hľadáte spoločnosť, ktorá má názov začínajúci na písmeno “P”. V abecednom zozname kliknete na “P” a dolu sa Vám rozbalia všetky firmy začínajúce sa týmto písmenom. Po kliknutí na danú firmu sa zobrazia konkrétne informácie o nej.

 

Podľa zaradenia firmy do odvetví a kategórií

Na úvodnej stránke firmypuchov.sk sú uvedené kategórie firiem. Kliknite na vybraný druh oblasti, v ktorej sa firma, ktorú hľadáte, nachádza (napr. AUTO-MOTO, FINANCIE, VZDELÁVANIE...). Zobrazia sa Vám podkategórie, z ktorých si môžete opäť kliknutím vybrať. Zoznam zodpovedajúcich firiem sa nachádza pod výpisom podkategórií. Viac informácií o jednotlivých firmách sa dozviete po kliknutí na ich názov alebo logo.

Príklad: Idete na špeciálnu oslavu a chcete si dať ušiť nové oblečenie, neviete však kde? V hlavnom registri je možné podľa kategórie firmy nájsť zoznam všetkých krajčírstiev. Postup je jednoduchý. Určite o aký druh obchodu ide. V tomto prípade ide o kategóriu “Služby”. Pod službami sa nachádzajú podkategórie a jednou z nich je aj “Krajčírstva”, kde je uvedený zoznam všetkých krajčírstiev s najdôležitejšími informáciami.

 

Kam ďalej: INFORMÁCIE O KATALÓGU NA WEBE PRE FIRMY

úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2020 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK