Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je piatok 3.7.2020, meniny má Miloslav.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

O projekte

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

Cieľom prvého púchovského katalógu firiem FIRMYPUCHOV.SK je sprostredkovať užívateľom presné a aktuálne informácie o firmách, službách a obchodoch nachádzajúcich sa v meste Púchov a jeho okolí.

Prečo portál firmypuchov.sk využívať? Ponúkame niekoľko dobrých dôvodov:


1. Filozofia portálu
2. Regionálny charakter
3. Pravidelné aktualizácie
4. Bezplatné záznamy
5. Jednoduché vyhľadávanie

Zastupujete firmu, prevádzkujete obchod alebo ste živnostník ponúkajúci nejakú službu? Dôvodov pre Vás máme ešte viac:

6. Vysoká návštevnosť
7. Silná marketingová podpora
8. Neustály vývoj portálu
9. Naše know-how
10. Rozumná cena za spoplatnené služby

 

1. Filozofia portálu

Rozličných katalógov a zoznamov firiem nájdete na webe mnoho. My však nemáme záujem byť ďalším celoslovenským katalógom firiem, ktorý obsahuje zopár firiem z každého kúta Slovenska a kde keď hľadáte firmu alebo službu, jednoducho ju nenájdete. Namiesto toho sa snažíme budovať portál so svojou vlastnou filozofiou. Medzi jej hlavné princípy patrí regionálny charakter, možnosť bezplatných záznamov, či snaha o čo najkomplexnejšie a najaktuálnejšie informácie.

2. Regionálny charakter

Na webe FIRMYPUCHOV.SK môžete nájsť výhradne firmy, ktoré majú sídlo alebo prevádzku v okrese Púchov. Prečo? Keď Vám bude tiecť voda, budete hľadať inštalatéra zo Žiliny? A keď bude vaša firma potrebovať účtovníčku, nebude Vám vadiť ak bude z Piešťan alebo Ružomberka? Sotva. Sme presvedčení, že občania a tiež firmy v Púchove využívajú predovšetkým služby firiem, ktoré sú priamo v meste, prípadne v jeho blízkom okolí.

3. Pravidelné aktualizácie

Dbáme, aby portál obsahoval presné a aktuálne informácie. Registráciou firmy do katalógu (vrátane bezplatného záznamu) sa naša starostlivosť nekončí. Práve naopak. Všetky uvedené údaje o firmách sa snažíme pravidelne aktualizovať (osobným kontaktom, e-mailom, alebo telefonicky). Ak aj napriek nášmu úsiliu o čo najaktuálnejšie a najpresnešie informácie nájdete akúkoľvek nepresnosť alebo chybu, budeme veľmi radi, ak nás o nej budete informovať, napríklad tak, že pri zázname každej firmy nájdete odkaz "nahlásiť chybu".

4. Bezplatné záznamy

Aby návštevníci portálu FIRMYPUCHOV.SK našli firmu, obchod, či službu, ktorú skutočne potrebujú, nachádzajú sa na portáli aj bezplatné záznamy (rozdiel medzi bezplatným a spoplateným (doporučeným) záznamom nájdete tu ). Budeme radi, keď na portáli bude uverejnených čo najviac aktívnych firiem, pričom právna forma a veľkosť firmy nie je podstatná. Je úplne jedno či ide o veľkú akciovú spoločnosť alebo o drobného živnostníka ponúkajúceho svoje služby (od strihača psov až po kominára).

5. Jednoduché vyhľadávanie

Portál ponúka tri spôsoby ako vyhľadať firmu alebo službu. Najdôležitejším je vyhľadávač, ktorým je možné vyhľadať firmu podľa jej kľúčových slov, prípadne podľa konkrétneho názvu firmy. Ďalším spôsobom je vyhľadanie firmy podľa odvetvových kategórií. Tento spôsob je užitočný predovšetkým vtedy ak nepoznáte názov firmy. Tretí spôsob ponúka vyhľadanie požadovanej firmy podľa abecedy.


Ak zastupujete firmu, alebo ste živnostník a ponúkate nejakú službu, dôvodov máme ešte viac:

 

6. Vysoká návštevnosť

Sme presvedčení, že vysoká návštevnosť našich portálov je logickým dôsledkom ich filozofie, obsahu a marketingovej podpore. Portál firmychov.sk navštívi denne okolo 300 unikátnych návštevníkov každý deň (okrem víkendov). Opakujúcich sa návštevníkov a tiež počet vygenerovaných stránok je samozrejme podstatne viac.

7. Silná marketingová podpora

Propagácia portálu FIRMYPUCHOV.SK je zabezpečená nielen s prepojením na iné internetové stránky, ale aj v miestnych médiach, vonkajšou reklamou, informačnými letákmi a rozličnými ďalšími spôsobmi. Priamo na stránky nášho webu sa užívatelia môžu dostať tiež adresou www.puchov.eu, prípadne www.puchovcan.sk.

8. Neustály vývoj portálu

Je našim záujmom, aby sa náš portál neustále zdokonaloval. Možnosti ďalšieho zlepšovania vidíme nielen v počte uvedených firiem, ale hlavne v implementácií nových funkcií a rozšírení údajov o jednotlivých firmách. Aj po tohtoročnom redizajne a uvedení nových funkcií chceme web stále zlepšovať.

9. Naše know-how

Portál FIRMYPUCHOV.SK prevádzkuje spoločnosť SEBA.SK, s.r.o. už od leta roku 2007. Odvtedy sme nazbierali mnoho skúseností a požiadaviek od našich zákazníkov či návštevníkov. V roku 2007 prevádzkujeme aj katalóg firiem v Považskej Bystrici , kde podobná služba dovtedy absentovala. Naše know-how zdieľame s firmou Adyline, ktorá prevádzkuje podobné informačné portály v mnohých slovenských mestách (napr. Trnave, Šali, či Seredi) už niekoľko rokov.

10.Rozumná cena za spoplatnené služby

Ceny za spoplatnené služby sú nastavené tak, aby na jednej strane nezaťažili rozpočet malých firiem či drobných živnostníkov a na strane druhej, aby umožnili ďalší rozvoj portálu a pokryli jeho prevádzkové náklady. Časť financí, získaných spoplatnenými službami, rozdelíme na marketinovú podporu webu.

Ak máte záujem o spoplatnené služby, kontaktujte nás

úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2020 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK