Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je štvrtok 9.7.2020, meniny má Lujza.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Aktiv Fit Štúdio

(Marta Koppanyi)

 

Popis činnosti

POWER PLATE (vibračný posilňovací prístroj)

POWER PLATE pracuje na báze mimovoľných telesných reflexov. Vibrácie pôsobia na vysoký počet svalových vlákien, ktoré nie sú pri bežnom tréningu využívané. Reakcia tela na mechanické stimuly je úplne prirodzená a nenútená. Tieto stimuly produkujú strečové reflexy, ktoré majú s ohľadom na frekvenciu za následok rýchle a intenzívne zmršťovanie svalových vlákien a to 30-50krát za sekundu.Tréning na POWER PLATE je jednoduchý, bezpečný a veľmi efektívny, kde za 10 minút dosiahnete rovnaké výsledky ako pri bežnom cvičení v posilovni trvajúcim 1-1/2 hodiny. Tento tréning umožňuje kvalitné precvičenie svalstva celého tela.

 

KARDIO TRÉNING

Kardio tréning poslňuje kardiovaskulárny systém tvorený srdcom, cievami a krvou. Jeho hlavnou úlohou je transport kyslíka do pracujúcich orgánov a následné odstaňovanie odpadov metabolizmu.

Aby bol kardio tréning účinný, musíte zvýšiť srdečný tep na 60 až 85% maximálneho výkonu srdca. Podľa odporúčaní expertov by ste sa mu mali venovať od 20 do 60 minút, pričom optimum je 30 až 45 minút,4krát týždenne.

Tento typ tréningu je vhodný pre zdravých jedincov i pre tých, ktorí potrebujú znížiť hladiny"zlého" cholesterolu, čí spáliť prebytočné kalórie.

 

BEŽECKÝ TRENAŽÉR

Kardio prístroj je neodmysliteľnou súčasťou moderného Fitness. Kardio tréning je ideálny na zvýšenie alebo udržovanie telesnej kondície, zlepšovanie telesnej kondície, zlepšovanie športových výkonov, spaľovanie tuku.

Osobitný vplyv má tréning na srdce, ktoré tvorí najdôležitejší sval v ľudskom tele. Mnohí však podceňujú dôležitosť kardiovaskulárneho cvičenia, keďže sú však choroby srdca a srdcovo-cievneho systému jednou z najčastejších príčin úmrtia, mali by sme svojmu srdcu venovať väčšiu pozornosť.

 

HYPOXI TRÉNING

Hypoxi tréning je ľahká tréningová metóda,zameraná na cielené spaľovanie tukov. Kombinuje podtlakovú a pretlakovú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Metódu HYPOXI vyvinul Dr.Egger a je celosvetovo patentovaná. Využitím znalostí fyziologických procesov v tele človeka v kombinácii s podtlakovou a pretlakovou terapiou a špičkovou technológiou vznikla vysokoúčinná najefektívnejšia metóda v boji proti celulitíde, ktorá má 200krát vyššie účinky ako iné metódy.

 

HYPOXI - LYMFODRENÁŽ

Mechanická masáž lymfatického systému, slúži k rýchlemu odplaveniu únavových látok, pravidelnou apliáciou pôsobí na úbytok tukových buniek, a tým pomáha pri odstraňovaní celulitídy.
Odporúča sa, ak máte:
- opuchnuté končatiny,opuchy na bruchu,
- migrény-bolesti hlavy a ich prevencia,
- bolesti krížov a chrbta,
- celulitídu,
- poruchu látkovej výmeny v kĺboch-artrózu,
- bolesti tela po športových výkonoch.

Otváracie hodiny

Pondelok: 9:00 - 20:00
Utorok: 9:00 - 20:00
Streda: 9:00 - 20:00
Štvrtok: 9:00 - 20:00
Piatok: 9:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Kontaktný formulár

Vaša správa pre firmu Aktiv Fit Štúdio :


Kontakt na Vás :
úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2020 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK