Skoč na obsah Skoč na menu
Firmy v regiónoch: Púchov / Považská Bystrica
Dnes je pondelok 21.10.2019, meniny má Uršuľa.
Nastaviť ako úvodnú stránku Pridať medzi obľúbené

Weyergans štúdio

(Stormex, s. r. o.)

 

Popis činnosti


Vacupress SPM-sila vákua, regenerácia a lifting bez skalpela...
Účinná vákuová lymfodrenáž prístrojom SPMdigital predstavuje mnohostranné ošetrenie pokožky tváre, krku a dekoltu. Napínanie a zosilnenie podkožného väziva, napnutie a zmierňovanie vačkov pod očami, regenerácia ochabnutej , zostarnutej pleti, vyhladzovanie vrások. Veľmi úspešné ošetrenie a čistenie aknetickej pleti. Pre mnohé ženy bude SPM zaujímavá i tým, že sa stará o odbúravanie podkožného tuku na typicky problémových miestach ( jazdecké nohavice...).

Krajšie brucho, stehná a zadok....
Sono Styler - ošetrenie ultrazvukom ,to je mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva . Zameriava sa na tukové vankúše a povolené ochabnuté väzivo na stehnách , bokoch a bruchu....

Sono Styler - viditeľné výsledky a dlhotrvajúci efekt....
Ultrazvuk predstavuje radu zaujímavých kozmetických efektov ako sú vyhladzovanie vrások, spevňovanie pokožky a sonoforéza - hlboké zapracovanie kozmetických prípravkov do podkožia. Výsledkom je viditeľný dlhotrvajúci efekt.

Spevnenie a modelácia poprsia - lifting bez skalpela....
Pre mnoho žien znamená toto ošetrenie pomoc a riešenie ich problému. Prsným aplikátorom je nielen možné spevňovať ochabnuté väzivo na prsiach, ale aj podporiť jeho novú tvorbu.

Energia, ktorú stačí vdychovať.....
Kyslíková terapia predstavuje novú efektívnu metódu pre modernú kozmetiku. Aktívna forma kyslíka sa dokáže lepšie viazať na krvné farbivo, okysličenie tkaniva je preto omnoho intenzívnejšie a prinúti organizmus k rýchlejšiemu spaľovaniu tukových zásob.

Lymfodrenáž, tak jemná a predsa intenzívna...
Druh masáže, ktorý pomáha rozprúdiť cievny systém a tok lymfy prebiehajúcou, postupujúcou masážnou vlnou, nenahraditeľnú k postupnému uvoľňovaniu a odvodu nadbytočných tekutín so splodinami látkovej výmeny v krvných a lymfatických cievach.

Umenie zábalu...
Body Wrapping predstavuje kombinovanú kozmeticko-bandážovú techniku. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky postihnutej celulitídou

Suchá vodná masáž....
Relaxačná vodná suchá masáž je dokonalá relaxácia mysle a tela. Zažijete pocit stavu beztiaže tým, ako niekoľko postupných akupresúrnych vodných trysiek bude pulzovať vodou na Vašom tele. Uvoľní Vás a oživí od hlavy po päty. Po masáži budete odchádzať odpočinutý, svieži a budete si plánovať a tešiť sa na ďalšiu návštevu.
Vyskúšajte jedinečnú, fantastickú vodnú masáž, bez toho, že by ste sa museli namočiť, alebo vyzliecť. Máte svoje súkromie a komfort, žiadny priamy kontakt s vodou, či emulziami.

Plynový zábal CO2
Ide o príjemnú a najužívanejšiu , vysoko účinnú kúpeľnú procedúru. Pozostáva z uzavretia tela (mimo hlavy) do špeciálneho plastového vaku, naplneného oxidom uhličitým. Základnou reakciou organizmu je rozšírenie ciev, žíl i vlásočníc, teda v hlbokom prekrvení pokožky, svalstva, všetkých orgánov, včítane žliaz a mozgu, inými slovami posilňuje imunitu organizmu a má samohojivé schopnosti. Je vhodná pre deti, mužov , ženy i tehotné , seniorov v každom veku bez akéhokoľvek rizika.

Zdravotné účinky uhličitých zábalov:
-Cievny systém: rozširuje cievy, žily, vlásočnice, potlačuje tvorbu kŕčových žíl, potlačuje následky roztrúsenej sklerózy,
zlepšuje prekrvenie mozgu a končatín...
-Srdce: zlepšuje stav po infarkte, aj pri angíne pectoris, znižuje krvný tlak
-Hormonálny systém: zvyšuje produkciu hormónov, i sexuálnych, zmierňuje problémy klimaktéria, potlačuje bolesti
pri menštruácii, upravuje menštruačný cyklus, pomáha pri liečbe sterility
-Nervový systém: pomáha pri odstraňovaní neuróz, migrén, depresií, zmierňuje nespavosť, posilňuje pri stavoch
vyčerpania
-Svalstvo a kosti: odstraňuje opuchy , potlačuje reumatické potiaže, pomáha pri liečbe osteoporózy, znižuje nadváhu
-Pokožka: zjemňuje a zvláčňuje pokožku, tlmí výskyt stareckých škvŕn, bradavíc, potlačuje pomarančovú kôru (celulitídu),
hojí povrchové jazvy (po operácii, poranenia), hojí preležaniny, bércové vredy a popáleniny

Najúčinnejšia aplikácia 10-tich ošetrení v priebehu 4-6-tich týždňov. Túto kúru je vhodné opakovať 2-4 krát ročne najlepšie na jar a na jeseň.

Otváracie hodiny

Pondelok: 10,00 - 18,00
Utorok: 10,00 - 18,00
Streda: 10,00 - 18,00
Štvrtok: 10,00 - 18,00
Piatok: 10,00 - 18,00

Fotogaléria

Kontaktný formulár

Vaša správa pre firmu Weyergans štúdio :


Kontakt na Vás :
úvodna stránka | o projekte | informácie pre firmy | kontaktný formulár | podmienky používania | mapa stránok | rss export
© 2019 firmypuchov.sk | Práva na všetky použité materiály sú vyhradené. | web prevádzkuje: SEBA SK